Ilona Borkiewicz

O mnie

Swoją przygodę z modelingiem zaczęłam dosyć przypadkowo i z dystansem; traktując ją bardziej jako zabawę...

Nie sądziłam, że moja kariera nabierze takiego tempa, a co więcej, stanie się moim zawodem, wyznacznikiem życia i czerpaniem tak dużej radości. Należy pamiętać, że oprócz ciężkiej pracy i wkładanego przeze mnie wysiłku, poznaję także całą masę ludzi, z którymi współpracowanie jest zawsze wyzwaniem jak i nowym doświadczeniem.

W mojej pracy liczy się zawsze poświęcenie, bo wówczas wiem, że wszystko co robię, ma sens i osiąga najwyższe obroty, a ma to swój wydźwięk zarówno w działaniu, jak i efektach mojej pracy.

Nigdy nie sądziłam, że moja pozornie, w dojrzałym wieku rozpoczynająca się przygoda, będzie trwała tak długo, stanie się rzeczą poważną i będzie dawała mi na każdym kroku tak niesamowitą satysfakcję.

Poznając wielu ciekawych ludzi i robiąc to, co kocham, mogę wyrażać siebie, być zadowoloną, a co za tym idzie, spełniać się zawodowo. Przy tej okazji pragnę podziękować każdemu, kto pomógł mi rozwijać moją pasję i wspierał mnie w chwilach wątpliwości. To także dzięki Wam jestem w tym miejscu.

W 2016 roku dzięki konkursowi piękności - Miss Mazowsza i Warszawy - mogłam stanąć na podium z tytułem jednej z Wice Miss Mazowsza.

Jestem także dumną absolwentką APS w Warszawie gdzie uzyskałam tytuł magistra Pedagogiki Pracy i Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wcześniej ukończyłam studia na SGGW broniąc tytuł licencjata ze specjalizacji Animacji Społecznej z Edukacją Międzykulturalną.

Zapraszam do współpracy

Zaufali mi

Wymiary

wymiary
Wiek 24
Wzrost 170
Waga 52
Biust 84
Talia 60
Biodra 89
Włosy Długie
Obecny kolor Ciemny blond
Naturalny kolor Ciemny blond
Kolor oczu Brązowe
Odzież XS/S
Obuwie 37
Biustonosz B

Bardzo dziękuję fotografom dzięki którym powstały zdjęcia

Daniel Chojnacki, Daniel Bidiuk, Piotr Rymarczyk, Andrzej Kornalewski, Wojciech Gruszczyński, Michał Kownacki, Kamil Banaszek, Mateusz Kostrzewa, Grzegorz Ścigaj, Remi Dąbrowski, Piotr Wdówka, Przemek Chola, Piotr Myszkowski, Łukasz Jungto, Rafał Boruch, Tomasz Pluta, Dariusz Gas, Arcadius Mauritz, Rafał Koziej, Piotr Serafin, Sebastian Wielechowski, Karolina Jassek, Adrian Matusik, Krzysztof Karpiński