FutureLeader

Rozwiązania IT

Aplikacje szyte na miarę!

Rozwiązania IT

Potrzebujesz rozwiązania IT dopasowanego do twoich potrzeb?

W czasach gdy żadne zlecenie, projekt bądź zadanie nie może się obejść bez komputera, odpowiednio dobrane oprogramowanie jest wstanie zapewnić firmie sukces i ogromną przewagę nad konkurencją.

Analiza wydajności oraz szkolenia informatyczne.

Praktycznie wszystkie nasze obowiązki w pracy wykonujemy przy pomocy komputera - niestety większość osób wykonuje je źle. Nie wie że wiele czynności można usprawnić albo skrócić czas ich wykonywania. Wykonamy analizę w twojej firmie oraz przeprowadzimy szkolenia wśród pracowników. Zaoszczędzony czas pracy pracowników przekłada się na realne zyski twojego przedsiębiorstwa.

Optymalizacja kosztów infrastruktury informatycznej.

Wiele komputerów które są wykorzystywane w firmach posiadają bardzo drogie oprogramowanie. Większość z tych programów nie jest nawet w 50% wykorzystywana przez twoich pracowników a ich odpowiedniki darmowe posiadają w wielu przypadkach taka samą funkcjonalność - często nawet większą. Jeśli szukasz oszczędności zgłoś się do nas. Poszukamy i zaproponujemy ci rozwiązania darmowe bądź o niższych kosztach eksploatacji.

Aplikacje dedykowane.

Jest to rodzaj systemu informatycznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zwykle tworzony na potrzeby przedsiębiorstw lub instytucji, pełniący wyspecjalizowane funkcje, które nie mogły zostać zrealizowane przy pomocy innych gotowych systemów informatycznych.

Dostaniesz aplikację dostrojoną idealnie do Twoich potrzeb. Zautomatyzujesz lub udoskonalisz procesy biznesowe w twojej firmie. Zintegrujesz ją z istniejącym systemem, dzięki czemu będzie mogła korzystać wymieniać się danymi z innymi, już używanymi aplikacjami.

Zgłoś się do Nas!

Karol Draśpa, CEO

693 702 246

karol.draspa@onet.pl

Karol Draśpa