FutureLeader

Tworzymy niemożliwe

Dla ciebie także znajdziemy rozwiązanie...

Odkryj się na nowo!

Szukasz rozwiązań które pomogą ci się rozwijać? Nie chcesz pozostać w tyle do konkurencji? Zgłoś się do nas. Znajdziemy rozwiązania które pozwolą odkryć Cię na nowo.Oferujemy kompleksową pomoc, począwszy od założenia firmy i pozyskania dotacji poprzez jej reklamę, ubezpieczenia mienia aż po dostarczenie biznesowych rozwiązań informatycznych.

Nie wiesz gdzie dalej się kierować? Przyjmij kierunek na naszą firmę!

Zobacz czym się zajmujemy

Tworząc naszą firmę myśleliśmy o ludziach takich jak Ty. Osobach z pomysłem, którzy pragną założyć lub rozwijać własne firmy. Dzięki Nam poznasz wszystkie możliwości dofinansowania przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolnego, organizacji pozarządowej, instytucji państwowej czy samorządu. Dobierzemy dla ciebie rozwiązanie najbardziej optymalne. Będziemy za ciebie pilnować terminu naboru wniosków z funduszy unijnych i zewnętrznych.

Dotacje są szansą dla wielu osób, aby zdobyć przewagę konkurencyjną na lokalnym i globalnym rynku.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązanie ubezpieczeniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta indywidualnego jak i biznesowego. W naszej ofercie znajdą państwo ubezpieczenia samochodów, domów, firm, gospodarstw rolnych, maszyn rolniczych, upraw, instytucji państwowych oraz ubezpieczenia na życie.

Chcesz zwiększać sprzedaż? Zbudować silną markę? A może chcesz być widoczny w swojej branży? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś!

Od początku stawiamy na wysoką jakość techniczną i merytoryczną realizowanych zleceń. Posługujemy się nowoczesnymi środkami wyrazu. Wyposażeni w najnowszy sprzęt i nowatorską technologię zrealizują każde zamówienie.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań z zakresu reklamy - zgłoś się do nas, a nasi pracownicy pomogą ci w doborze odpowiednich metod przekazu!

Dołącz do grona firm które już nam zaufały!

Chcesz wydać książkę?

Nie wiesz od czego zacząć?

Zgłoś się do nas!

Wykonamy korektę, skład oraz projekt okładki a po akceptacji wszystkiego przez Ciebie - wydrukujemy ją. I to wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie. Z nami zrealizujesz swoje plany o własnej książce.

Skontaktuj się z nami - drukujemy nawet małe nakłady!

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy - zazwyczaj pierwszym miejscem, w którym Klient zapoznaje się z Twoją ofertą. Aby przynosiła korzyści i kreowała pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, powinna być wyjątkowa pod każdym względem. Doskonale wiemy, jakie są Państwa oczekiwania i co należy zrobić, aby strona internetowa przynosiła upragnione korzyści. Wprowadzamy w życie nowe, świeże pomysły. Jesteśmy grupą kreatywnych osób, tworzących projekty dopracowane zarówno pod względem programistycznym, jak i wizualnym. Projektowanie stron www stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, skupiając się na najważniejszych aspektach działalności naszych Klientów. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym Twój serwis będzie nie tylko estetyczny, ale również bardzo użyteczny.

Strona internetowa to coś więcej niż wizytówka. W obecnych czasach serwisy internetowe dają dużo więcej możliwości. Bawią, śmieszą, edukują, a co ważniejsze... budują wizerunek jej właściciela. Strona internetowa to już nie tylko informacja o firmie i dane adresowe. Teraz dzięki posiadaniu odpowiedniego serwisu internetowego firma dostaje możliwość porozumiewania się ze swoimi klientami, badania potrzeb rynku, analizy zachowań swoich użytkowników... Posiłkując się zdobytą wiedzą i doświadczeniem wiemy, czym tak naprawdę musi charakteryzować się serwis internetowy. Nie oznacza to jednak, że potraktujemy Cię taśmowo. Dla nas najważniejsze jest to, byś dostał to, czego oczekiwałeś... a jednocześnie to, co wymagane jest przy projekcie podobnym do Twojego.

Nie sposób jest wymienić wszystkich funkcjonalności, które możemy Ci zaoferować. Internet jest duży, a funkcjonalności, które mogą wystąpić w serwisach jest ogrom. Postaramy się jednak wylistować kilka podstawowych. Wszystko inne - dostaniesz na specjalne życzenie.

Główne cechy serwisów, które oferujemy:

• Unikalny, profesjonalny projekt graficzny • Atrakcyjny design w HTML5 i CSS3, JQuery • Unikalny, profesjonalny projekt graficzny • Atrakcyjny design w HTML5 i CSS3, JQuery • Strona wykonana w systemie CMS • Łatwy w obsłudze system zarządzania treścią • Możliwość dodawania nowych stron i edycji • Możliwość dodawania zdjęć na każdej stronie • Formularz kontaktowy • Animowane zdjęcia w postaci slajdów • Optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) • Interaktywna mapka Google z możliwością edycji • Inne prace objęte specyfikacją • Domena i hosting • Szkolenie z obsługi systemu CMS • Gwarancja 6 miesięcy na wykonane prace

Nasza misja to pomagać przedsiębiorcom osiągać ich cel. Sukces Twojej firmy to dowód na efektywność naszej pracy i to właśnie on motywuje nas najbardziej.

Sukces osiągnięty przez naszego Klienta, stanowi dowód efektywności naszej pracy. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są coraz lepsze wyniki, osiągane przez naszych partnerów.

Oferujemy partnerskie warunki współpracy, skupiając się na osiągnięciu celu Klienta. Dostarczamy naszym partnerom rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne i skuteczne zarządzenie firmą bądź organizacją

Jeśli poszukujesz rozwiązania z zakresu IT skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w rozwoju Twojej firmy.

Naszym celem podczas współpracy z klientami jest zapewnienie im rozwiązań skutecznych, indywidualnie dopasowanych i innowacyjnych. W związku z tym zawsze gwarantujemy klientom usługi i produkty, z których możemy być dumni. Poniżej przedstawiamy powody dla których warto rozpocząć z nami współpracę: kompleksowa usługa obejmująca projektowanie, produkcję, testowanie oraz dystrybucję aplikacji; doświadczenie; jakość gwarantowana certyfikatem laboratorium Future Leader Labs; wsparcie dla najpopularniejszych platform dostępnych na rynku: Android, iOS, WindowsPhone

Proces produkcji aplikacji zawsze rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb naszego Klienta. Wspólnie staramy się określić jakiego produktu potrzebuje oraz na jakie telefony komórkowe ten produkt powinien się ukazać. Dzięki temu towarzyszymy naszym Klientom od pomysłu po realizację.

Dzięki współpracy z licznymi agencjami reklamowymi doradzamy i pomagamy naszym klientom w osiągnięciu sukcesu w przygotowywanej kampanii reklamowej poprzez zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań wymagających nowoczesnych technologii.

Tworzone przez nas aplikacje dystrybujemy w najpopularniejszych sklepach producentów sprzętu multimedialnego.

Nasze przykładowe projekty

Nasz zespół

Inni o nas!

Dostarczamy rozwiązania trafiające w cel!

Nasze rozwiązania zawsze są szyte na miarę i w 100% trafiają w cel.